PORADNIK - IMPORT Z CHIN

Poradnik - jak importować z Chin

import z Chin: co imporotwać, jak bezpiecznie importować

<<< powrót do spisu tematów

 

Import maszyn i urządzeń z Chin

Kategoria: co importować z Chin

 

Często wielu właścicieli polskich firm zastanawia się, co importować z Chin, na czym są największe zyski? Niestety, ale nie każdy produkt z Chin można sprzedawać z zyskiem 100-400% (jak podają już w tytule czy na pierwszej stronie niektóre 'poradniki'). Z naszych obserwacji wynika, że zyskowny może być import maszyn i specjalistycznych urządzeń. Chroniąc naszych klientów oczywiście nie możemy podać recepty na import, ale nadal w wielu branżach pojawia się szansa na maszyny z Kraju Środka. Powoli chińska jakość dorównuje europejskim i japońskim wyrobom. Coraz częściej chińskie fabryki starają się o oznaczenia CE. Mają dostęp do bardziej zaawansowanych technologii, które sami opracowali lub udoskonalili. Faktem jest, że wiele pierwotnych pomysłów pochodzi z Japonii, Korei, USA czy Niemiec. W wielu przypadkach Chińczycy osiągnęli podobny poziom technologiczny, a koszt danej maszyny czy urządzenia jest jednak niższy. Oczywiście import takich produktów wymaga dużego nakładu finansowego. Poza tym importer musi zapewnić serwis, naprawy, wymianę części, udziela gwarancji - chiński producent niekoniecznie będzie się przejmował dodatkowymi kosztami wynikającymi z takich działań. Warto znaleźć odpowiedzialnego dostawcę w Chinach i pomyśleć o umowie na wyłączność chociażby na Polskę lub określoną część Europy. Sugerujemy obserwować wszelkie newsy i nowinki dotyczące postępu technologicznego. Coraz częściej milowe kroki w tym postępie robią Chiny, a Polscy importerzy nie powinni przegapić takiej szansy.

 

import z Chin

 

COPYRIGHT © JCC INTERNATIONAL TRADE
KOPIOWANIE, PRZEPISYWANIE, CYTOWANIE, PUBLIKOWANIE CAŁOŚCI LUB FRAGMENTU TEKSTU BEZ ZGODY FIRMY JCC INTERANTIONAL TRADE JEST ZABRONIONE!!!

 

<<< powrót do spisu tematów

Import z Chin, transport z Chin, kontrole jakości w Chinach.

Skontaktuj się z nami!

Import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl