ATUTY FIRMY JCC INTERNATIONAL TRADE

JCC Int. Trade ma przysłowiowego asa w rękawie

JCC Int. Trade ma przysłowiowego asa w rękawie

Lew to strażnik w chińskiej symbolice

Lew to strażnik w chińskiej symbolice

Import z Chin - atuty firmy JCC Int. Trade

współpraca z nami to pewny sukces

Największym atutem JCC Int. Trade jest mobilność i gotowość działania w każdej części Chin. Nasz przedstawiciel może odwiedzić praktycznie każdego dostawcę w ciągu 3-7 dni, sprawdzić jego wiarygodność. W przypadku pilnych zamówień z Chin, jakiś błędów, czy wątpliwości możemy natychmiastowo zweryfikować faktyczny stan zamówienia w Chinach i rzetelność producenta. Gdybyście Państwo chcieli dokonać pilnej inspekcji osobiście jest to praktycznie niemożliwe, ze względu na czas oczekiwania na wizę i rezerwację biletów lotniczych, nie wspominając o przejazdach i hotelach już tutaj na miejscu. Oczywiście koszta całej wyprawy do Chin będą znaczące. Dlatego w takich sytuacjach sprawdza się firma JCC Int. Trade.

Nasz przedstawiciel szczegółowo sprawdzi dostawcę z Chin, dokona dokładnej kontroli jakości, nigdy nie umknął nam żaden szczegół, żadna wada, sprawdzamy wszystko niemal perfekcyjnie i wskazujemy wady, które zdaniem Chińczyków nie są żadnym problemem.

Naszą przewagę stanowi również doświadczenie w imporcie z Chin. Wiemy z kim warto współpracować, a jakich firm należy unikać. Rozpoznajemy często powtarzające się błędy w dokumentach od dostawcy. Zanamy dobrze określone rejony Chin, wiemy czego się tam spodziewać i jakich produktów należy szukać. Mamy wyczucie cenowe i potrafimy rozpoznać firmy handlowe w Chinach, które znacznie zawyżają ceny. Współpracujemy z Chinami od 2004 roku, dlatego doskonale znamy ten rynek i wiemy, jak prowadzić negocacje.

Istotnym atutem jest znajomość Chin i mentalności Chińczyków. Po kilku minutach rozmowy wiemy, jak dostawca traktuje danego klienta i czy poważnie podchodzi do zamówienia i terminowości. Zdarza się, że firma z Chin jest zupełnym nieporozumieniem i wtedy możemy ostrzec klienta, aby niczego tam nie zamawiał.

Kolejną zaletą współpracy z nami jest autentyczność. Chińczycy lubią upiększać i nie zawsze mówia całą prawdę w kwestii aktualnych zamówień, w rezultacie przedłużają czas produkcji lub wysyłają towar niezgodny z zamówieniem. Możemy to wszystko zweryfikować w trakcie wizyty w firmie i wysłać Państwu dokładny raport z wizytacji, zdjęcia i filmy potwierdzą autentyczność naszej relacji ze spotkania.

Nie ma bariery językowej i różnicy czasu, jest to kolejna przewaga we współpracy z JCC Int. Trade w imporcie z Chin.

Naszym ogromnym atutem jest także doświadczenie w nietypowych sytuacjach. Pomagaliśmy w momencie, gdy chińska firma zniknęła z rynku, ale wysłała towar - musieliśmy przygotować zastępcze dokumenty do odprawy. Pomogliśmy klientowi z Polski w wyborze ostatecznego dostawcy, gdy dwóch chińskich wspólników pokłóciło się i założyli osobne firmy. Jeden z naszych klientów miał problemy ze spółką w Polsce i musiał odebrać kontener na nową firmę. Mieliśmy także do czynienia z uszlachetnieniem towaru z Chin, czynności naprawcze przy zaangażowaniu agencji celnej. Wstrzymywaliśmy zamówienia z powodu braku deklaracji CE. Prowadziliśmy formalne postępowanie przeciwko chińskiemu oszustowi z zaangażowaniem prawnika w Chinach i rozprawą sądową.

Wszystkie te atuty to wnioski ze stałej współpracy z kilkunastoma stałymi klientami. Poniższe opinie potwierdzą te zalety.

Opinie i wypowiedzi naszych klientów, usługi dotyczące importu z Chin

bezpieczny import z Chin, dlaczego warto z nami współpracować

"Cieszę się, że nie zamówiłem towaru z pierwszej firmy, którą sam wyszukałem i poprosiłem Pana o sprawdzenie. Miała być piękna fabryka, a była stodoła, ręczna, domowa manufaktura."
"Najważniejsze w naszej współpracy jest, że możesz w każdej chwili odwiedzić mojego dostawcę i sprawdzić jakość. Ja bym wydał cztery razy więcej pieniędzy na to i musiałbym poświęcić tydzień na taką wizytę, wcześniej minęło by parę tygodni zanim bym ją w ogóle zaplanował."
"Zaoszczędziliśmy sporo czasu i pieniędzy (łącznie z targowaniem się o upomninki) dzięki Twojemu przewodnictwu i pomocy w rezerwacji hotelu."
"Dla mnie istotne jest, że może Pan sprawdzić rzetelnośc dostawcy, tam na miejscu. Jak ja mam im przelać 'na dzień dobry' kilka tysięcy dolarów to wolę wiedzieć, kto to jest."
"Mój znajomy zamówił towar w fikcyjnej firmie, strona WWW zniknęła, telefony milczą, emaile wracają. Co prawda przepadła tylko mała zaliczka, ale... wolę na zimne dmuchać. Proszę tam pojechać jak najszybciej i dokonać sprawdzenia."
"Dziękuję za tak szczegółówy raport i zdjęcia z tej kontrolii. Nie spodziewałam się aż tak obszernej relacji, na pewno zwiększa to moją wiedzę o tym dostawcy."
"Dokumenty były w porządku, dobrze, że wskazał im Pan wszystkie błędy, bo byłoby kiepsko przy odprawie celnej."
"Cieszę się, że nasza współpraca tak dobrze się układa. Tak jak Pan sugerował - proszę połączyć ładunki od tych trzech dostawców w jednym transporcie. Dzięki temu sporo zaoszczędzimy."

Import z Chin, transport z Chin, kontrole jakości w Chinach.

Skontaktuj się z nami!

Import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl