JCC INTERNATIONAL TRADE - O FIRMIE

Bezpieczny import z Chin tylko z JCC Int. Trade

Bezpieczny import z Chin tylko z JCC Int. Trade

Shenzhen - metropolia biznesu XXI wieku

Shenzhen - metropolia biznesu XXI wieku

Informacje o firmie JCC Int. Trade

import z Chin - wstęp

JCC International Trade jest pomostem łączącym wschód z zachodem, Chiny z Polską.

Wielu importerów, producentów, handlowców z Polski poszukuje kontaktów w Chinach, znalezienie dostawcy nie jest trudne, ale często pojawiają się inne problemy w imporcie z Chin, związane z transportem, kontrolą jakości, terminem realizacji, warunkami dostawy czy nieporozumieniami z chińskim dostawcą. JCC Int. Trade jest po to, aby wykluczać takie problemy w imporcie z Chin, minimalizować ryzyko i w pełni kontrolować Państwa zamówienia na bieżąco w Chinach.

Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bardziej Państwa partnerem w imporcie z Chin, możemy zaprosić Państwa do odwiedzenia dostawców, otrzymujecie Państwo oryginalne dokumenty od producentów. JCC Int. Trade traktuje każde zapytanie, każde zamówienie w Chinach indywidualnie, dzięki czemu nasi klienci nie obawiają się importu z Chin, nie martwią się o jakość, ani o czas realizacji.

JCC stanowi gwarancję Państwa sukcesu w Chinach. Dla nas liczy się Jakość, Cena produktu i Czas realizacji.

Firma JCC Int. Trade

bezpieczny import z Chin

Firma JCC funkcjonuje w Polsce i w Chinach. Bazując na naszym doświadczeniu w handlu z Chinami, Tajwanem i Hong Kongiem postanowiliśmy usprawnić import towarów z Chin do Polski. Wiemy, że import z Chin jest procesem trudnym i złożonym, wymagającym ciągłego nadzoru i dużej odpowiedzialności.

Siedziba firmy znajduje się w Polsce, a biuro przedstawiciela w Shenzhen, jest to biznesowe miasto graniczące z Hong Kongiem. Shenzhen stało się "zagłębiem" elektroniki, sprzętu RTV, akcesoriów telefonicznych, podzespołów komputerowych, maszyn i robotów... Bliskość takich miast jak Foshan, Guangzhou, Dongguan, a także nasze częste podróże po innych prowincjach i miastach, takich jak Szanghaj, Ningbo, Hangzhou, Xiamen, Yangzhou, Yiwu... ułatwiają dodatkowo znalezienie praktycznie każdego produktu i każdego dostawcy w Chinach.

W naszej firmie liczy się przede wszystkim odpowiedzialność: za towar, za jakość, za termin dostawy, za transport. Nigdy nie ma niedomówień, wszystko jest zawsze sprawdzone, kontrolowane i wysyłane w określonym czasie.

W imporcie stawiamy na szybki przepływ informacji i sprawną komunikację, dlatego też jesteśmy obecni i w Chinach, i w Polsce. Dzięki temu ani język, ani różnica czasu, ani też odległości nie stanowią dla nas problemu. Import z Chin odbywa się sprawnie i jest w pełni nadzorowany.

Dzisiaj liczy się sprawność działania, a taką sprawność w imporcie towarów do Polski, w handlu z Chinami zapewni Państwu firma JCC International Trade.

Import z Chin, transport z Chin, kontrole jakości w Chinach.

Skontaktuj się z nami!

Import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl