JCC INT. TRADE - TRANSPORT Z CHIN

Szybkie wyceny i sprawne rozwiązania w transprocie z Chin

Szybkie wyceny i sprawne rozwiązania w transprocie z Chin

Oszczędzaj czas i unikaj ryzyka - bezpieczny transport z Chin

Oszczędzaj czas i unikaj ryzyka - bezpieczny transport z Chin

Oferta transportu z Chin

transport morski, kolejowy i lotniczy z Kraju Środka

zakres usług firmy JCC Int. Trade

  • przygotowanie oferty dotyczącej określonego transportu z Chin, zgodnie z Państwa wskazówkami
  • wycena transportu morskiego drobnicowego z Chin (powyżej 1 m3)
  • wycena transportu morskiego pełnokontenerowego (kontenery 20" i 40", 40"HQ z Chin), zarówno jednorazowa wysyłka, jak też kompleksowa wysyłka kilku, kilkunastu kontenerów w określonym czasie
  • wycena transportu lotniczego z Chin (dla przesyłek powyżej 50kg)
  • wycena usług kuriera UPS/DHL/Fedex z Chin, zarówno małych paczek, próbek z Chin (do 5kg), jak też większych przesyłek z Chin
  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Chin, który zlecamy zaufanej firmie spedycjnej w Chinach, dotyczy to zarówno transportów morskich (drobnicowego i kontenerowego) do Gdyni lub Hamburga, a także transportu lotniczego do Warszawy lub Frankfurtu
  • dopilnowanie dokumentacji koniecznej do odbioru towaru z Chin w porcie docelowym i wysyłka kompletu dokumentów do Polski
  • ubezpieczenie towaru z Chin w transporcie, przygotowanie polisy ubezpieczeniowej
  • zorganizowanie próbek od dostawcy i sprawna wysyłka z Chin firmą kurierską door-to-door
  • organizacja transportów specjalistycznych, kontenery open-top, flat rack z Chin, ładunki o dużych gabarytach, pojazdy itd.

szczegółowy opis usług transportowych w imporcie z Chin

Firma JCC Int. Trade oferuje kompleksową obsługę transportu z Chin. Dotyczy to zarówno klientów, którzy zamawiają towar w Chinach z naszą pomocą, jak również osób, które samodzielnie współpracują z chińskimi producentami, ale poszukują sprawnego transportu z Chin.

Naszą specjalnością jest transport kontenerowy. Możemy wysłać kontenery 20", 40" i 40"HQ praktycznie z każdego portu w Chinach. Jeśli dostawca nie realizuje wysyłki towaru do portu w Chinach - wówczas nasza spedycja może odebrać towar bezpośrednio z fabryki z Chin na warunkach EXW.

Mamy doświadczenie w łączeniu towarów od kilku dostawców. Zajmujemy się konsolidacją towaru z kilku fabryk w Chinach dla jednego klienta w Polsce. Takie łączenie dotyczy zarówno fabryk w tym samym rejonie, jak również dostawców z innych miast. Wszystko zależy od opłacalności łączenia towaru. Możemy także połączyć towar dla kilku odbiorców i przygotować osobne komplety dokumentów dotyczące importu z Chin.

Staramy się zawsze doradzać naszym klientom, jaki transport z Chin wybrać, co warto połączyć. W Chinach mamy różne opcje, możliwości realizacji transportu, tak by idealnie dopasować transport do terminów i wytycznych naszego klienta. Zwykle wysyłamy kontenery do Hamburga i pilotujemy transport aż do siedziby firmy w Polsce. Oznacza to pomoc w odprawie celnej towaru i transport drogowy z Niemiec. Pomagamy także w realizacji transportu z Chin do Gdyni i Gdańska.

Sprawnie i skutecznie zajmujemy się też transportem drobnicowym z Chin. Mamy świadomość, że nie każdy towar z Chin jest od razu zamawiany w ilościach kontenerowych. Takie wysyłki mogą być realizowane już od 1 m3.

Istotną rolę odgrywa też transport lotniczy z Chin. W przypadku małych przesyłek 50kg - 100kg lub w przypadku pilnej dostawy, nawet jeśli chodzi o dużo większe przesyłki. Zwykle towar jest dostarczony na lotnisko w Warszawie, w ciągu 4-7 dni. Do Frankfurtu 2-3 dni. Dysponujemy ofertami różnych linii lotniczych, tak aby dopasować termin, dostępną przestrzeń ładunkową i wybrane lotnisko w Chinach. Dostawca może wysłać towar do magazynu lotniczego naszej spedycji lub możemy zorganizować odbiór towaru z fabryki w Chinach. W przypadku transportu lotniczego możemy też łączyć różne przesyłki. Zależnie od potrzeb naszego klienta potrafimy wysłać towar z każdego większego miasta w Chinach do wybranego portu lotniczego na całym świecie.

Naszym atutem jest także fakt, że możemy wysłać towar z Chin do dowolnego portu na świecie. Nie ograniczamy się tylko do Polski, czy Europy. W trakcie rejsu możemy też zmienić port docelowy, oczywiście są to dodatkowe koszty - ale jest taka możliwość. Statek nie zmieni kursu, ale Państwa kontener może być przeładowany w porcie w Hamburgu i dostarczony na przykład do Liverpoolu. Ponadto możemy też zorganizować transport towaru z Polski do Chin. W miarę możliwości pomagamy też w transporcie specjalistycznym, luźne ładunki z Chin, kontneery open-top z Chin.

Staramy się zawsze szybko odpisywać na zapytania o transport. Mamy świadomość, że towar nie może czekać tygodniami w chińskiej fabryce. Jeśli są Państwo zdecydowani i zadowoleni z naszej oferty na określony transport - możemy go zrealizować w ciągu kilku dni. Jeśli tylko producent jest gotowy, w ciągu 5-7 dni towar może już być na statku. Nie musicie się Państwo martwić o czas dostawy, dokumenty, ubezpieczenie, zlecenie transportowe - tymi wszystkimi formalnościami zajmujemy się my!

Klinknij tutaj, aby wysłać zapytanie o transport!

 


 

Mapa statków, kontenery z Chin

Import z Chin, transport z Chin, kontrole jakości w Chinach.

Skontaktuj się z nami!

Import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl