GALERIA ZDJĘĆ - JCC INT. TRADE

Galeria zdjęć - historia firmy JCC Int. Trade


Rok 2002, pierwszy wylot do Chin!

Pirwsze spotkania w Szanghaju, wizytacja fabryki kabli koncentrycznych w Changzhou, spotkania z firmami z prowincji Jiangsu i Zhejiang. Po kilku dniach przelot do Hong Kongu, spotkania w Shenzhen i Dongguan, wizytacje fabryk przewodów audio-video i akumulatorów ni-mh, li-ion. W weekend zwiedzamy Hong Kong, ale już rok później to my jesteśmy przewodnikami po Hong Kongu i Shenzhen. Na koniec zwiedzanie Macao, bez wchodzenia do kasyn - po co kusić los ;-).

 


Lata 2003-2005, nasza nowy dom - Shenzhen.

Początek firmy JCC International Trade w metropolii Shenzhen, bezpośrednio graniczącej z Hong Kongiem. Kontrola jakości zabawek pluszowych w Yangzhou, kontrola jakości obcinawek i akcesoriów do cygar w YangJiang, a także szereg spotkań z dostawcami tkanin w okolicy Nantong, Hangzhou, Shaoxing i Xiaoshan. W Rugao odwiedzamy dostawców bardzo nietypowych wyrobów pochodzenia zwierzęcego. Z polskimi klientami przekraczamy na promie rzekę Jangcy, wydawało nam się, że przekraczamy morze - ogrom! W wolnej chwili wycieczka do QingYuan i wojna paintball ze znajomymi Chińczykami.

 


Rok 2006, intensywny rok, więcej pracy i więcej podróży.

Chińczycy kochają piłkę nożną - z amatorską drużyną firmową w Shenzhen. Intensywny spacer z chińskimi piechurami wzdłuż wybrzeża NanAo. Coraz częściej spotkania biznesowe w Guangzhou. Z klientami z Polski na targach maszyn do obróbki drewna w Kantonie. Targi Kantońskie to stały punkt w naszym kalendarzu do dzisiaj. Poza tym kontrola specjalistycznych mebli w okolicach Foshan. Latamy też regularnie do Ningbo, aby zadbać o jakość produktów dla naszego klienta.

 


Rok 2007, nowi klienci, nowe miejsca i nowe zadania.

Piękne hostessy na targach biżuterii i targach motoryzacyjnych w Shenzhen. Firma JCC Int. Trade w trzyosobowym składzie zwiedza Szanghaj. Organizujemy także pilną kontrolę jakości mebli w okolicach Guangzhou. Podziwiamy nowoczesne technologie na targach Hi-Tech w Shenzhen. Pierwsza podróż do Xiamen, odwiedzamy dostawcę marmurów i granitów, jest sporo pyłu. Poważne spotkania w Guangzhou, godnie reprezentujemy naszego klienta. Prywatna kolacja u naszej agentki, która oferuje nam dobre stawki na transport lotniczy.

 


Rok 2008, odwiedza nas klient z Polski, nowy kierunek - Jinan.

Odwiedzamy targi kultury w Shenzhen, gdzie możemy zobaczyć wszystkie grupy etniczne z Kraju Środka. Lecimy do Wuxi sprawdzić towar naszego klienta, tym razem zabawki dla kotów i gryzaki dla psów. Odwiedza nas ważny klient, mamy powód do radości - klient podpisuje z chińskim dostawcą umowę na wyłączność na polski rynek! Rozpoczynamy wieloletnią współpracę z dostawcą suplementów diety i odwiedzamy ich fabrykę w Jinan. Prywatnie - wycieczka do mistycznej Shangri-Li i pięknie położonego Lijiang.

 


Rok 2009, drobne przyjemności i praca.

Zaprzyjaźniona chińska rodzina zaprasza nas do gry mahjong, profesjonalny stół mieszający automatycznie klocki robi wrażenie. Przebywamy na stałe w Shenzhen, ale wciąż latamy do Ningbo na kontrole jakości, regularnie odwiedzamy Guangzhou i Hong Kong. Nowi dostawcy, nowe kontrole jakości w Ningbo - tym razem części samochodowe. W Zhuhai odwiedzamy dostawcę sprzętu warsztatowego, a także innego dostawcę podnośników, a w Guangzhou kolejne spotkania i kolacje z naszym stałym dostawcą. W wolnych chwilach oprowadzamy naszego klienta po Guangzhou, zwiedzamy świątynię GuangXiao. Pobyt w szpitalu nie jest taki straszny, gdy pacjenta otaczają tak piękne pielęgniarki. Odwiedzamy też bankiet zorganizowany w klubie jachtowym przez nasz osiedlowy salon piękności i masażu.

 


Lata 2010-211, Shenzhen-HongKong-Guangzhou-Szanghaj.

Kolejne loty do Szanghaju, spotkania prywatne i biznesowe. Przyjemne spotkanie z dostawcą mozaiki w Quanzhou i sprawna kontrola jakości. Szybkie pociągi stają się alternatywą dla ciągle spóźniających się samolotów - jedziemy do YueYang w prowincji Hunan. W Dongguan odwiedzamy dostawcę metalowych pojemników. Szykujemy domowy hot-pot dla przyjaciółki z naszej chińskiej spedycji. Kolejne spotkania w fabrykach w Guangzhou. Odwiedzamy znowu centrum elektroniki HuaQiangBei Lu (SEGa) w Shenzhen. Testujemy w Baoan bezprzewodowe słuchawki (silent disco) dla naszego klienta. Nasza przyjaciółka przekazuje nam samodzielnie wykonany rysunek.

 


Lata 2012-2015, stała i bezpieczna współpraca.

Mamy już wielu pewnych, sprawdzonych dostawców z Chin i kilkudziesięciu klientów w Polsce. Jemy oryginalne śniadanie - naleśnik z warzywami i grzybami polany sosem sojowym i ciemnym octem. Po śniadaniu kolejne spotkanie z naszym dostawcą. Oprowadzamy naszego stałego klienta i jego pracowników po Shenzhen i Guangzhou. Przy okazji sprawdzamy załadunek kontenera. Zwiedzamy Guangzhou, chociaż byliśmy tam kilkanaście razy, zawsze znajdujemy coś nowego. Tym razem 500 metrów nad ziemią w Guangzhou Tower, startujące samoloty wydają się być zbyt blisko. Z innym klientem odwiedzamy ponownie Changzhou - tym razem specjalistyczne narzędzia.

 


Lata 2016-2019, solidny most Polska-Chiny.

Nie zwalniamy tempa! Pyszne śniadanie - chińskie pierożki i pampuchy, ruszamy znowu na Targi Kantońskie z naszym klientem. Kilka przyjemnych spotkań z naszymi dostawcami, których znamy już od lat. Odwiedzamy Szanghaj, spędzamy Chiński Nowy Rok w Jiaxing, spotaknie ze szwagrem i teściami. W Guangzhou kolejne spotkania, poważne rozmowy biznesowe i przyjemne pogaduszki przy zastawionym stole. Podróżujemy też do baśniowego Yangshuo, jesteśmy tu drugi raz, ale nasz klient i jego rodzina po raz pierwszy zachwycają się tymi krajobrazami. Nasz ważny klient szuka nowych dostawców na targach, w wolnych chwilach zwiedzamy miasto, obowiązkowe zakpuy na Beijing Lu. Jak się okazuje to już ostatnie chwile wolności przed pandemią koronawirusa :-(.


 

Zapraszamy także do naszej galerii z kontroli jakości,
które przeprowadzaliśmy w różnych fabrykach w Kraju Środka.

Import z Chin, transport z Chin, kontrole jakości w Chinach.

Skontaktuj się z nami!

Import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl