KONTROLE, AUDYTY W CHINACH

JCC Int. Trade - kontrole jakości w Chinach

Patrzymy robotnikom na ręce - dosłownie

Kontrola jakości w Chinach

sprawdzenie towaru i weryfikacja firmy Chiny

Istotną częścią naszych usług jest kontrola jakości towaru w Chinach. Znalezienie dostawcy nie jest trudne, ale wybranie właściwego i rzetelnego producenta to umiejętność, którą cechuje się firma JCC Int. Trade. Wielu naszych klientów ma wątpliwości dotyczące producenta z Chin. Czy chińska fabryka rzeczywiście wygląda tak jak na zdjęciach w Internecie? Czy w ogóle istnieje chińska fabryka, czy jest to może mała firma handlowa? Czy osoba, która odpisuje na emaile jest odpowiedzialna i traktuje poważnie swoją pracę? Czy wyprodukowany towar w Chinach jest zgodny z zamówieniem? Czy jest właściwie spakowany? Czy rzeczywiście zakończono produkcję, czy jest opóźniona? Pytania można mnożyć w nieskończoność, bo tak naprawdę nie wiemy, z kim współpracujemy. Dostawca z Chin oddalony jest o tysiące kilometrów, a my ufamy mu na podstawie strony WWW lub przypadkowego spotkania na targach.

Czy możesz ufać obcej osobie i wysłać za granicę tysiące dolarów depozytu?

Jak znaleźć odpowiedź na te pytania? Odpowiedzią jest firma JCC International Trade! Jedna wizyta naszego przedstawiciela, szczegółowe zdjęcia firmy, dokumenty potwierdzające rejestrację chińskiej firmy, rozmowy z pracownikami i szefostwem - to wszystko rozwieje wszelkie wątpliwości.

W ciągu 2-5 dni nasz przedstawiciel może odwiedzić praktycznie każdą fabrykę czy firmę eksportową na terenie Chin. Wbrew pozorom takie sprawdzenie nie jest bardzo kosztowne. Gdy pomyślimy o wartości towaru, nie warto ponosić takiego ryzyka, warto natomiast zlecić nam sprawdzenie firmy i towaru. Gdybyście Państwo osobiście sprawdzali każdego partnera w Chinach - będą to ogromne koszta, do tego dochodzi czas oczekiwania na wizę, rezerwacje hoteli i biletów lotniczych. W tym miejscu racjonalne jest skorzystanie z usług firmy JCC International Trade. Jesteśmy Państwa oczami w Chinach, nie umknie nam żaden szczegół!

W ramach naszych usług oferujemy dwie opcje: kontrola towaru i/lub sprawdzenie firmy przed zamówieniem. Wielu naszych klientów wybiera obie opcje: najpierw nasz przedstawiciel wizytuje firmę w Chinach, a później sprawdza wyprodukowany towar.

Oferujemy także weryfikację dokumentów firmy w Chinach, wówczas mamy pewność czy dana firma jest zarejestrowana, od kiedy istnieje, kto jest właścicielem, jaki jest kapitał zakładowy, czy ma prawa eksportowe, czy konto bankowe jest na firmę czy na osobę prywatną... Sprawdzamy wszystkie szczegóły łącznie z adresami IP, domeną, informacjami o firmie, czy chiński dostawca nie jest wpisany na żadną czarną listę, czy nie występują inne adresy i inne telefony (zdarza się, że ktoś może podszywać się pod istniejącą firmę).

Wszystkie nasze działania mają potwierdzić wiarygodność chińskiego dostawcy i zweryfikować jakość oferowanych wyrobów.

Więcej szczegółów na stronie:
www.sprawdzeniefirmywchinach.pl

Import z Chin, transport z Chin, kontrole jakości w Chinach.

Skontaktuj się z nami!

Import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl