Ostrzeżenie

Zdecydowaliśmy się napisać krótkie wyjaśnienie i ostrzeżenie dotyczące kopiowania treści naszej strony WWW przez inne osoby, bo raczej nie firmy.

Znaleźliśmy w Internecie dwie firmy (chociaż te firmy raczej są fikcyjne), które żywcem skopiowały treść z naszej strony. Jedna z nich zawiera dokładnie takie same zdania, fragmenty naszego tekstu, jaki możecie Państwo przeczytać w zakładce 'O nas' i 'Usługi'. Druga firma poszła o kilka kroków dalej i nie tylko skopiowała wybrane zdania, ale co więcej wstawiła dokładnie taki sam opis usług, jakimi cechuje się nasza firma. Najśmieszniejsze jest to, że punkty pokrywają się nie tylko, co do treści, ale nawet kolejności. Bogata tabela dotycząca targów w Chinach, którą sami zbudowaliśmy w oparciu o bazę danych została również skopiowana od pierwszego po ostatni wiersz.

Znamy firmy, które są naszą konkurencją i raczej nie wchodzimy sobie w drogę. Mamy podobny zakres usług, ale nikt z nas nie kopiuje treści swoich stron WWW. Zarzuty te dotyczą jakiś osób, które przypadkowo znalazły się w Chinach lub nawiązały tam jakieś kontakty. Bazując na naszym doświadczeniu, na marce JCC nie tylko kopiują pomysły z naszego serwisu WWW, ale nawet rejestrują podobne domeny, które mogą kojarzyć się z firmą JCC International Trade.

W 2010 roku pojawiła się kolejna firma bazująca na naszej nazwie i naszej renomie. Wystarczyło zmienić jedną literkę... Nie jest to zbyt etyczne postępowanie.

My oczywiście odcinamy się od tych mało wiarygodnych witryn i fikcyjnych firm, które poza emailem i telefonem komórkowym nie mają żadnych danych, nie mówiąc o legalności ich istnienia w Polsce lub Chinach.

Jednocześnie chcemy ostrzec, aby Państwo skrupulatnie weryfikowali partnerów w imporcie z Chin, bo jeśli ktoś nie ma nawet pomysłu na napisanie kilku zdań o swojej firmie (albo raczej fikcyjnej firmie) to już na pewno nie ma pomysłu na to, jak rzetelnie pomóc w imporcie.

Proszę pamiętać, że firma JCC International Trade posługuje się domenami i subdomenami: jccint.com , jccint.pl , importchiny.pl , kontrolajakosci.jccint.pl . Posługujemy się też kilkoma innymi domenami, w celach promocyjnych: handelzchinami.com.pl , targichiny.pl , transportchiny.pl i www.konteneryzchin.pl .

Klientom JCC zawsze sprzyja szczęście

Klientom JCC zawsze sprzyja szczęście

Bezpieczny import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.com