Usługi firmy JCC Int. Trade w imporcie z Chin

Nasze działania wspomagające import z Kraju Środka

 • Wyszukiwanie dostawców i produktów w Chinach zgodnie z zapytaniem klienta (potrafimy wyszukać praktycznie każdy produkt).
 • Przygotowanie ofert, porównanie cen, przygotowanie zdjęć produktów. Wycena towaru razem z cłem i transportem z Chin.
 • W razie potrzeby organizujemy próbki towaru z Chin i wysyłamy je kurierem do Polski.
 • Ustalamy czas produkcji, negocjujemy ceny z dostawcą w Chinach, omawiamy szczegóły zamówienia i opisujemy cały proces importu z Chin.
 • Na bieżąco nadzorujemy produkcję w chińskich fabrykach, sprawdzamy faktury, dokumenty transportowe.
 • Organizujemy kontrolę jakości towaru przed wysyłką, a także sprawdzenie firmy/fabryki w Chinach przed złożeniem zamówienia.
 • Weryfikujemy wiarygodność chińskich fabryk i firm handlowych na podstawie dokumentów, sprawdzamy licencje firm, dokumenty eksportowe, certyfikaty.
 • Zajmujemy się transportem lotniczym lub morskim towaru z Chin, kontenery i przesyłki drobnicowe.
 • Upewniamy się, czy otrzymaliście Państwo towar zgodnie z zamówieniem i ustaleniami.
 • Organizujemy sprawną odprawę celną towaru przez zaprzyjaźnioną agencję celną, a także zlecamy transport w Polsce (z portu/lotniska do siedziby firmy klienta).
 • Pomagamy Państwu w realizacji warunków gwarancyjnych, pozyskaniu części zamiennych itp.
 • Możemy zorganizować indywidualny lub grupowy wyjazd do Chin/Hong Kongu: wizytacje fabryk w Chinach, targi i wystawy, a także zwiedzanie i zakupy.
 • Służymy również pomocą w przypadku samodzielnych wyjazdów do Chin: wybór właściwego hotelu, rezerwacja noclegów i przelotów wewnątrz Chin, zaplanowanie i pilotowanie całego pobytu.

Naszym podstawowym kryterium jest jakość. Zależy nam głównie na stałej współpracy, dlatego selekcjonujemy oferty z Chin, wybieramy najlepsze i te, które najbardziej Państwu odpowiadają. Dużo uwagi poświęcamy realizowanemu zamówieniu. Pomagamy w odprawie towaru z Chin, czujemy się odpowiedzialni za towar i dokumenty do momentu, aż otrzymacie Państwo produkt w Polsce. Zawsze dbamy o to, by towar był w 100% zgodny z zamówieniem, dzięki czemu zdobywamy stałych i zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że import z JCC Int. Trade pozbawiony jest niedomówień.

Zasady importu z Chin: 

podstawowy regulamin współpracy z firmą JCC

 1. Odpowiadamy tylko na poważne zapytania, nie pomagamy w zamówieniach detalicznych ani aukcjach internetowych.
 2. Nie sprowadzamy towaru dla osób prywatnych! Współpracujemy tylko z zarejestrowanymi firmami. Chodzi oczywiście o formalności celno-podatkowe.
 3. Dostępne są próbki towaru, po opłaceniu ewentualnych kosztów próbki i kosztów kuriera DHL/Fedex/UPS do Polski. Ceny kuriera są zależne od wagi i wymiarów przesyłki.
 4. Płatność za nasze usługi na podstawie faktury VAT w Polsce. Płatność do chińskiego dostawcy (na podstawie pro-formy z Chin) zgodnie z warunkami dostawcy z Kraju Środka. Najczęściej 30% jako depozyt przed produkcją i 70% przed wysyłką towaru. Możliwe są też inne formy płatności, jak akredytywa. Oczywiście przed przelewem nasz przedstawiciel może osobiście sprawdzić wiarygodność i istnienie firmy w Chinach.
 5. JCC zajmuje się pełną obsługą (wyszukanie towaru, negocjacje cenowe, próbki, produkcja, transport...), mamy prawo odmówić współpracy, jeśli transakcja jest już w toku. Późniejsze problemy mogą wynikać z wyboru nieodpowiedzialnego dostawcy, na co nie mamy już później wpływu.
 6. Współpraca z nami to bezpośredni import z Chin, z pomocą firmy JCC Int. Trade. Pilotujemy wszystkie etapy importu, ale nie importujemy towaru na własny rachunek.
 7. Nie sprowadzamy podróbek, nie interesuje nas podrabianie markowych ciuchów, torebek, zegarków itp.
 8. Nie odpowiadamy na zapytania o firmowy towar (np. telefony Nokia, konsole PlayStation, iPhony itp.). Aby importować taki towar z Chin należy być autoryzowanym dystrybutorem danej marki.
 9. Nasze usługi dotyczące importu z Chin są płatne, szczegóły znajdują się w cenniku, który wysyłamy do naszych klientów e-mailem/faksem.

Dodatkowe informacje, pełny regulamin, zasady importu z Chin wysyłamy na życzenie klienta.

Z JCC oszczędzasz czas

Z JCC oszczędzasz czas

...i pieniądze

...i pieniądze

Bezpieczeństwo i pewność w imporcie z China z firmą JCC Int. Trade

Bezpieczeństwo i pewność w imporcie z JCC

Bezpieczny import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl