JCC Int. Trade - transport z Chin

wstęp

Firma JCC International Trade specjalizuje się w usługach konsultingowych polegających na wyszukiwaniu dostawców i towarów w Chinach. Dzięki nam wiele firm z Polski nawiązuje kontakty handlowe z Chinami, rozpoczyna import lub usprawnia już rozpoczętą współpracę.

Nasze podstawowe usługi to wyceny produktów z Chin, nawiązywanie kontaktu z fabrykami/dostawcami, wizytacje fabryk w Chinach, organizowanie próbek, ustalanie szczegółów zamówień, negocjacje cenowe, a także kontrola produkcji.

JCC Int. Trade zapewnia kompleksową obsługę w zakresie importu towarów z Chin/Tajwanu, dlatego też oprócz wymienionych usług równie ważna jest pomoc w zakresie transportu z Chin. Wiemy, jak dużą wagę ma wybór właściwego armatora, przewoźnika i agenta.

Wbrew pozorom transport z Chin to bardzo złożona procedura dotyczy to zarówno kontenerów z Chin, jak też przesyłek drobnicowych. Najmniejsze błędy w dokumentach transportowych z Chin mogą wpłynąć na problemy przy odprawie celnej towaru z Chin. Wybór najtańszego agenta zajmującego się transportem drobnicy najczęściej oznacza długi czas realizacji zlecenia (tanie oferty przesyłek drobnicowych do Gdyni trwają nawet 70 dni!).

Firma JCC International Trade współpracuje tylko ze sprawdzonymi agentami, których znamy od wielu lat, nie są to przypadkowe firmy transportowe. Nasze działania znacząco usprawniają transport kontenerowy, drobnicowy i lotniczy z Chin.

Wybierz bezpieczny transport z JCC

Wybierz bezpieczny transport z JCC

Bezpieczny import z Chin - kontakt z JCC Int. Trade:

Polska - tel. kom. 730 415 911 email: import@jccint.com / tel. kom. 609 044 394 email: polska@jccint.com    ∴  Chiny - tel. kom. +86 13725505676, email: chiny@jccint.pl